כללי מטבחים כפריים

מטבחים כפריים ומטבחי פרובנס

מטבחים כפריים מעניקים לחלל החשוב ביותר בבית אווירה קסומה וחלומית.

אנו בחברת  HEMED kitchens & more משווקים מזה 40 שנה מטבחים כפריים ומטבחי פרובנס, אשר בנויים ממיטב חומרי הגלם ומתוכננים ביצירתיות ובקפידה, תוך שימת דגש על צרכיו המלאים של הלקוח.

מלבד מטבחים כפריים במידות סטנדרטיות ניתן להזמין ולתכנן בחברתנו מטבחים אישיים המיוצרים על פי מידות מדויקות, ואשר מותאמים במיוחד לדרישות הלקוח. לרשותכם יעמוד צוות מקצועי ומיומן אשר מנוסה בתכנון וייצור מטבחים כפריים ומטבחי פרובנס בסגנונות שונים, בליווי הדמיה ממוחשבת וסקיצות ידניות, ובאיכות אחת מעל כולם.

מה הקשר בין הכפר לעיר?

בישראל לצערנו ישנם שטחים ירוקים מעטים, לכן רבים מהתושבים מתגוררים בערים ואינם זוכים לחוות ביום יום מן הכפר ומן איכות החיים הגלומה בו. לכן רבים מנסים להכניס לבתיהם מאפיינים של הכפר, בין אם מדובר בגינה או בעציצים כאלו ואחרים. לאחרונה חלה עלייה במאפיין נוסף והוא בנייתם של מטבחים כפריים בבתים עירוניים. לא מדובר בהעתק של מטבחים כפריים הנמצאים בכפר אך הוא בהחלט מנסה לתפוס את רוח הדברים ולהכניס אל תוך שאון העיר משקט ושלווה שכה חסרים בה. כך, המטבחים יוצרים קשר בין תושבי העיר שכה משתוקקים לרוגע ושלווה ביום יום שלהם לאווירה הכפרית שנוצרת בריאות הירוקות של מדינת ישראל. כמובן, שמטבחים כפריים אינם מוגבלים לעיר אלא נפוצים ולמעשה התחילו בכפר עצמו.

מה כולל המושג מטבחים כפריים?

המושג הוא שם גנרי למטבחים רבים הכוללים מספר מאפיינים משותפים שבכולם עומד הבסיס ליצור קירבה של המטבח אל הכפר. מטבחים כפריים לרוב ייוצרו מחומרים טבעיים שיספקו את המראה הכפרי המבוקש ויתנו תחושה שאתה מכין את ארוחותיך בחיק הטבע. מטבחים כפריים מאפשרים לנו להנות מכל העולמות, מחד מטבח מודרני ומצוייד בטופ של הטופ ומנגד תחושת פשטות חמקמקה שכה קשה להגיע אליה. תחושת הפשטות של המטבחים הכפריים אינה פוגמת בחווית השימוש בהם, יתרה מכך אין משמעות הדבר כי עלינו להתפשר בנושא העיצוב. אכן המטבחים הכפריים נושאים פן עיצובי מסוים אך אין משמעות הדבר שאין מקום לטעמנו האישי. ראשית אנו יכולים להחליט על מבנה המטבחים הכפריים ועל תכנונם. שנית יש לנו מקום רב בבחירת הציוד במטבחים הכפריים וחשוב מכך בבחירת הצבעים והעיטורים שיקשטו את המטבחים הכפריים. כרוחב האפשרויות כך רוחב הבחירה שלנו כאשר הדבר נוגע למטבחים הכפריים. למעשה המטבחים הכפריים הם כה איכותיים ומגוונים עד שכל אדם יכול למצוא את המתאים לו ואת הנכון בשבילו.
רבים מוצאים כי כאשר הם מתחילים להשתמש במטבחים הפריים שברשותם הם פתאום מבשלים הרבה יותר ולו בגלל שהם פשוט נהנים לשהות במטבח. כמובן שאין הכרח להתפשר על דגם אחיד של מטבח כפרי אלא ניתן לעצבו לפי רצוננו ולפי בחירתנו וכך להגשים את משאלותינו.
ככלל בתוך קשת האפשרויות של המטבחים הכפריים אנו יכולים למצוא תת סוגים כמו מטבח אנגלי, מטבחי פרובנס או מטבח טוסקני. כל אלו מהווים סוגים שונים של מטבחים כפריים ותתי דגמים שלהם, ניתן כמובן גם לשלב את דגם אחד עם השני בהתאם לשמירה על קו עיצובי אחיד של המטבחים הכפריים. לא משנה באיזה דגם אנו בוחרים הרי שחשוב לזכור כי עיצוב המטבחים הכפריים צריך להיעשות בהתאם לחלל העומד לרשותנו בבית ועל כן כדאי תמיד להתייעץ עם איש מקצוע אשר יעזור לנו בתכנון נכון של המטבח הכפרי.